راهنما

کلاس های آفلاین

جهت استفاده از کلاس های آفلاین در پنل کاربری خود می توانید گزینه جلسه قبلی را کلیک کرده و کلاس روز قبل خود را مرور نمایید

 

راهنمای تصویری استفاده از پنل کاربری و ورود به کلاس آنلاین
درصورتی که در کلاس های موسسه ثبت نام نموده و برای اولین بار وارد پنل کاربری خود خواهید شد، این راهنما را دانلود نموده و با دقت مطالعه نمایید . اطلاعات موجود در این راهنما برای استفاده آسان از امکانات موجود در پنل شما بسیار موثر خواهد بود.

دریافت فایل PDF(پنل کاربری زبان آموزان)

دریافت فایل MP4 (پنل کاربری زبان آموزان)

راهنمای تصویری استفاده از ابزار و محیط کلاس آنلاین
پیش نیاز این نرم افزار تحت وب تنها مرورگر بروزرسانی شده mozilla firefox می باشد. مرورگر گول کروم بعلت اخلالی که در آن رخ داده سامانه گویش را ممکن است بطور کامل پوشش ندهد لذا خواهشمندیم مرورگر خود را به فایرفاکس تغییر دهید.

دانلود آخرین ورژن firefox برای کامپیوتر

در صورت اتصال با گوشی یا تبلت به نکات ذیل توجه نمایید:
جهت بروز رسانی و استفاده کامل از ابزار کلاس در firefox مراحل را بطور کامل طی نمایید: ابتدا وارد play store گوشی خود شده و گزینه سرویس های گوگل پلی را جستجو کرده و سپس نصب یا بروز رسانی کنید پس از نصب و بروز رسانی سرویس ها این بار فایرفاکس را جستجو کرده و نصب نمایید

دریافت فایل (پیش نیاز های استفاده از سامانه مجازی)

دریافت فایل PDF (کلاس آنلاین)

دریافت فایل ( مرتفع شدن مشکل میکروفن و دوربین)

دریافت فایل MP4 (پنل کاربری زبان آموزان)

دریافت فایل PDF(پنل کاربری زبان آموزان)

پیشنهاد ما به شما

با توجه به نوسان سرعت در بیشتر مواقع در بستر اینترنتی شهر، جهت استفاده آسان تر و عدم قطع شدن در طی برگزاری کلاس پیشنهاد اینجانب به شما استفاده از اوپراتورهای ذیل می باشد.

الویت اول ما در خرید و استفاده از اینترنت سیم کارت ایرانسل نسل چهارم میباشد هم به دلیل هزینه کمتر و سرعت عالی در ارسال و دریافت که در صورت استفاده از آن در گوشی هایی که این نسل را پشتیبانی می کنند پیشنهاد می کنم.

مورد دوم وای فای با اوپراتور شاتل می باشد.
بعد از ان انتخاب شماست که وای فای با اوپراتورهای دیگر را استفاده نمایید.
و آخرین پیشنهاد ما به شما دیتای رایتل، همراه اول و ….. میباشد.
با توجه به تجربه و تحقیق از نظر فنی اولویت ما و پیشنهاد ما به شما دیتای ایرانسل می باشد.

دوستان عزیز توجه داشته باشید در موسسه گویش و هر موسسه مشابه آموزشی با این حجم کلاس مجازی از اینترنت با فیبر نوری و …. که از لحاظ سرعت و کیفیت پاسخگوی این حجم کاربری باشد انتخاب و استفاده می گردد. لذا غالب نوسانات در دریافت صوت و تصویر کلاس بستگی به اینترنت شما دارد. در انتخاب و هزینه در این باب دقت لازم را داشته باشید….

موفق باشید