نوجوانان

EVERYBODY UP - Teen2Teen

دوره‌های آموزشی موسسه گویش مؤسسه گویش همواره به دلیل داشتن محیط آموزش قوی، تمرکز بیشتر بر مهارت گفتاری فراگیران(مکالمه) و ارائه آموزش آکادمیک مورد توجه همگان بوده است. برنامه های آموزشی این مؤسسه نیز نمایانگر وجود دوره هایی است که همواره نیازهای زبانی طیف وسیعی از فراگیران را به منظور ادامه تحصیلات آکادمیک، مقاصد تجاری مهاجرت و یا پیشرفت شغلی آنها را برآوده نموده است
همچنین موسسه گویش طی سالیان متمادی فعالیت در امر آموزش زبان تلاش داشته است به روزترین کتب و مواد آموزشی اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را به کار گرفته و بهترین و به روزترین روش تدریس زبان در دنیا را به فراگیران محترم ارائه نماید


Everybody Up مجموعه ای 14 ترمی برای کودکان می باشد که امکان مکالمه به زبان انگلیسی را در دنیای واقعی برای این گروه سنی فراهم می نماید. داستانها، فیلم ها، سرودهای آموزشی و پوسترهای این مجموعه پیوند بین دروس مدرسه و ارزش های اجتماعی را برای شهروندان امروزی برقرار می نماید.
ویژگی ها:
- فیلم های آموزشی مربوط به دروس (Cross-curricular Lessons)
- برنامه های پروژه ای مختلف و تمرین زبان به شکل علمی در کلاس
- پویا نمایی بخش های دستور زبان
- شخصیت های ثابت در طول مجموعه و تقویت ارتباط و خلاقیت
- آموزش ارزش های اجتماعی و گروهی
- ارزشیابی دقیق و قدم به قدم (Check Up)
- تمرین های اختصاصی در پایان هر کتاب برای آزمون های Cambridge English: Young Learners
- کتاب دیجیتال و فایل های صوتی
ساختار:
هر کتاب دوقسمتی شامل 4 بخش (Unit) است که عناوین و موضوعات زیر را شامل می شود:
- Vocabulary: ارائه واژگان مربوط به هر درس
- Grammar: کاربرد واژگان ارائه شده در قالب ساختارهای متداول
- Story: داستان های آموزشی در قالب مکالمات روزمره
- Phonics: آموزش و تمرین صداها و آواها
- Project: انجام کارهای علمی و گروهی و تقویت مطالب فراگرفته شده
- Reading: آموزش و تقویت مهارت خواندن
- Listening: تقویت مهارت شنیداری
- Speaking: تقویت مهارت های گفتاری
- Writing: آموزش نگارش متناسب با سطح فراگیران

Teen 2 Teen

دوره آموزشی زبان انگلیسی آمریکایی ویژه نوجوانان مجموعه Teen2Teen به بهترین شکل ماهیت اجتماعی نوجوانان را منعکس می کند. مکالمه ها و مدل های واقعی زبانی دقیقاً مطابق با الگوهای ارتباطی آنها می باشد، همچنین تمرین های کنترل شده مکالمه لذت نوجوانان را از تعاملات اجتماعی برمی انگیزد که در حقیقت همه اینها به ایجاد اعتماد به نفس در آنان منجرو می شود. برنامه درسی دستورزبان به دقت تنظیم شده و به بهترین و ساده ترین شکل ارائه می شود. همچنین واژگان جدید با استفاده از تصاویر و تعاریف بسیار واضح و مشخص تدریس می شود.
Teen 2 Teen به درستی توانسته بین برنامه درسی سنتی دستورزبان محور و تمرین های شنیداری و گفتاری منسجم توازن و هماهنگی ایجاد کند. این مجموعه 8 ترمی آمریکایی که برای نوجوانان دوره متوسطه طراحی شده هم زبان آموزان و هم مربیان را به خوبی پشتیبانی می کند. ارائه زبان جدید (دستور زبان و واژگان هدف) ساده، منسجم، شفاف و صریح است. سرفصل ها و دستورالعمل ها به زبان بسیار ساده نوشته شده تا استفاده از زبان مادری را در کلاس به حداقل برساند. برنامه درسی دستور زبان بسیار با دقت به جلو می رود و اجازه می دهد دانش آموزان به درک زمینه های کلیدی قبل از حرکت به ساختارهای چالش برانگیز بعدی دست یابند.

از آن جا که نیازها، توانمندی ها و اهداف فراگیران در گروه های سنی مختلف متفاوت می باشد، موسسه گویش طبقه بندی سنی را یکی از مهمترین اولویت های خود در امر آموزش قرار داده است تا یادگیری در سطح بالاتر و با کیفیت بیشتر میسر شود. طبقه بندی مذکور طبق چارت آموزشی موسسه به شرح زیر می باشد:
6 تا 8 سال: دوره Super Safari
9 تا 10 سال: دوره First Friends
11 تا 15 سال: دوره Everybody up
16 تا 18 سال: دوره Teen 2 Teen
18 سال و بالاتر: دوره های Top Notch و Summit

موفق باشید