تافل و آیلتس

Topic & IELTS

دوره‌های آموزشی موسسه گویش مؤسسه گویش همواره به دلیل داشتن محیط آموزش قوی، تمرکز بیشتر بر مهارت گفتاری فراگیران(مکالمه) و ارائه آموزش آکادمیک مورد توجه همگان بوده است. برنامه های آموزشی این مؤسسه نیز نمایانگر وجود دوره هایی است که همواره نیازهای زبانی طیف وسیعی از فراگیران را به منظور ادامه تحصیلات آکادمیک، مقاصد تجاری مهاجرت و یا پیشرفت شغلی آنها را برآوده نموده است
همچنین موسسه گویش طی سالیان متمادی فعالیت در امر آموزش زبان تلاش داشته است به روزترین کتب و مواد آموزشی اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را به کار گرفته و بهترین و به روزترین روش تدریس زبان در دنیا را به فراگیران محترم ارائه نماید


دوره های بحث و گفتگو اگر دوره های مقدماتی، متوسطه و پیشرفته خود را به پایان رسانده اید اکنون نوبت آن است تا توانایی ها و مهارت های زبانی خود را بیش از پیش به بوته آزمایش بگذارید. دوره های بحث و گفتگوی آزاد، نگارش پیشرفته و دوره های جهانگردی شما را در این مهم یاری خواهند نمود.
- دوره های بحث و گفتگوی آزاد: فراگیران این کلاس های ضمن طرح و انجام مباحث گروهی این امکان را خواهند داشت تا همراه با تمرین مطالبی که قبلا فرا گرفته اند توانایی های خود را در بحث و گفتگو ارتقاء دهند.

IELTS

- آیا متقاضی شرکت در آزمون بین المللی IELTS هستید؟

طراحی دوره های آمادگی IELTS به گونه ای است تا فراگیران سطوح متوسطه و پیشرفته برای شرکت در این آزمون آمادگی های لازم را کسب نمایند. این آمادگی ها شامل چگونگی برگزاری امتحان، مدیریت زمان، تکنیک های پاسخ دهی و توانایی های زبانی لازم خواهد بود.

از آن جا که نیازها، توانمندی ها و اهداف فراگیران در گروه های سنی مختلف متفاوت می باشد، موسسه گویش طبقه بندی سنی را یکی از مهمترین اولویت های خود در امر آموزش قرار داده است تا یادگیری در سطح بالاتر و با کیفیت بیشتر میسر شود. طبقه بندی مذکور طبق چارت آموزشی موسسه به شرح زیر می باشد:
6 تا 8 سال: دوره Super Safari
9 تا 10 سال: دوره First Friends
11 تا 15 سال: دوره Everybody up
16 تا 18 سال: دوره Teen 2 Teen
18 سال و بالاتر: دوره های Top Notch و Summit

موفق باشید