بزرگسالان

Top Notch

دوره‌های آموزشی موسسه گویش مؤسسه گویش همواره به دلیل داشتن محیط آموزش قوی، تمرکز بیشتر بر مهارت گفتاری فراگیران(مکالمه) و ارائه آموزش آکادمیک مورد توجه همگان بوده است. برنامه های آموزشی این مؤسسه نیز نمایانگر وجود دوره هایی است که همواره نیازهای زبانی طیف وسیعی از فراگیران را به منظور ادامه تحصیلات آکادمیک، مقاصد تجاری مهاجرت و یا پیشرفت شغلی آنها را برآوده نموده است
همچنین موسسه گویش طی سالیان متمادی فعالیت در امر آموزش زبان تلاش داشته است به روزترین کتب و مواد آموزشی اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را به کار گرفته و بهترین و به روزترین روش تدریس زبان در دنیا را به فراگیران محترم ارائه نماید


یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی با رویکرد ارتباطی است که جوانان و بزرگسالان را برای تعامل با کسانی که انگلیسی را به عنوان زبان مادری یا زبان خارجی صحبت می کنند، آماده می سازد. این مجموعه شامل 4 کتاب و 12سطح می باشد که بر اساس استاندارد بین المللی CEFR (Common European Framework of Reference) میباشد. این مجموعه یادگیری زبان انگلیسی را با ارائه کامل نکات زبانی، تمرین فشرده و تکرار هدفمند تسهیل می نماید. ویرایش سوم مجموعه پرطرفدار Top Notch شامل تصاویر و محتوای جدید، ابزارهای جدید تدریس و همچنین تمرین ها و فعالیت های اضافی دستور زبان می باشد. تغییرات این ویرایش که بر اساس تحقیقات گسترده و باز خورد های معلمان صورت گرفته است عبارتند از:
Conversation Activator Videos : این ویدئوها مدل های مکالمه در کتاب دانش آموز را در قالب فیلم به تصویر کشیده و دانش آموزان را به تغییر، گسترش و شخصی سازی این مکالمه ها ترغیب می کنند.
Pronunciation Coach Videos : این ویدئوها با ارائه توضیحات، مثال ها و تمرین های صوتی اضافی برای هر درس موجب یادگیری بهتر نکات تلفظی در هر درس می گردند.
Extra Grammar Exercises : این بخش شامل تمرین های اضافی گرامر است که برای تمرین تعاملی در کلاس یا به عنوان تکلیف در خانه در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

Summit

Summit مجموعه‌اي بسيار جذاب براي سطوح بالاي متوسطه و پيشرفته مي‌باشد. اين مجموعه حاوي مهارت‌هاي مورد نياز براي ارتباطات بين‌المللي و آكادميك در سطح پيشرفته مي‌باشد. تمرين‌هاي دستور زبان با توجه به تفكر نقادانه و يا استراتژي‌هاي درك مطلب برجسته‌سازي شده و فراگيران تشويق به بكارگيري دستور زبان در بيان مطالب مي‌باشند.در اين مجموعه استراتژي‌هاي مكالمه پررنگ‌تر شده و فراگيران تشويق به بكارگيري اين استراتژي‌ها در مكالمات روزمره و آكادميك مي‌گردند.درك مطلب‌ها سعي در نمايان‌تر كردن استراتژي‌هاي خواندن و درك مفاهيم با ديدگاه نقادانه دارند. متون اضافي و سوالات مربوطه در كتاب تمرين نيز بكار آمده است.درك مطلب شفاهي و مباحث مربوط به اين قسمت فراگيران را به تفكري انديشه محور وا مي‌دارد.

از آن جا که نیازها، توانمندی ها و اهداف فراگیران در گروه های سنی مختلف متفاوت می باشد، موسسه گویش طبقه بندی سنی را یکی از مهمترین اولویت های خود در امر آموزش قرار داده است تا یادگیری در سطح بالاتر و با کیفیت بیشتر میسر شود. طبقه بندی مذکور طبق چارت آموزشی موسسه به شرح زیر می باشد:
6 تا 8 سال: دوره Super Safari
9 تا 10 سال: دوره First Friends
11 تا 15 سال: دوره Everybody up
16 تا 18 سال: دوره Teen 2 Teen
18 سال و بالاتر: دوره های Top Notch و Summit

موفق باشید